Turkiye.gov.tr Girişi

Turkiye.gov.tr

Turkiye.gov.tr Hakkında : Devlet internet dünyasındaki gelişmelere kayıtsız kalamayarak internetteki yüzünü  turkiye gov tr adresinden gösterdi. Turkiye gov tr devlet kurumlarına tek adresten hızlı ve güvenli olarak hizmet verdiği yerdir. Vatandaşın güvenli bir şekilde gezindiği bu internet sitesi devleti temsil etmesi açısından en yuksek duzeyde guvenlik sistemleri ile korunmaktadır.  Turkiye gov tr adresine vatandaslar tarafından e devlet denmektedir. Edevlet denmesinin en buyuk nedeni internet üzerinden hizmet sunmasıdır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemler ilgili bakanlık veya kurum tarafından saglanmaktadır. Turkiye.gov.tr Girişi

E devlet sistemini kullanmak isteyen vatandaşların T.C. kimlik numarası bulunan kimlikleri ile kendilerine en yakın ptt şubelerinden e devlet şifrelerini almaları gerekmektedir. E devlet şifresi ile birlikte turkiye.gov.tr adresinden e devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. E devlet sisteminde dava dosyalarınıza bakabilir,yurtdışından getirdiğiniz telefonu kayıt ettirebilir,araç sorgulayabilir,cumhurbaşkanına mesaj yazabilirsiniz.Hatta e devlet kapısını kullanarak sigortalı olarak geçirdiği sürelerin takibini gene bu sistem üzerinden yapabilmekle kalmayıp daha burada yazamadığım onlarca işlemi gerçekleştirebilmektedir. E devlet sistemi vatandaşın resmi kurumlarda yapmak istediği işlemleri tek tık ile hızlı ve kolay bir sekilde yapmasına imkan sağlamıştır. Turkiye.gov.tr Girişi yapmak için tıklayınız.

turkiye.gov_.tr_

Turkiye.gov.tr Girişi

3 thoughts on “Turkiye.gov.tr Girişi

  1. KAYSERI TC ZIRAAT BANKASI OZEL ISLEM SUBESINDEN ALMAKTA OLDUGUM EMEKLI MAASIMI KAYSERI TC ZIRAAT BANKASI ESKI SANAYI SUBESINDEN ALMAK ISTIYORUM.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir